Termosy obiadowe

( ilość produktów: 2 )

Termosy obiadowe

Gorący, domowy obiad na szczycie góry? Własnoręcznie przygotowana, zdrowa zupa na lunch w pracy? Tak to wszystko możliwe dzięki termosom obiadowym Kambukka. Potrafią one utrzymać posiłek w pożądanej temperaturze przez 9 godzin, więc rano podgrzany obiad można zjeść o godzinie 17:00 i wciąż będzie gorący. Weźmy np. termos obiadowy Kambukka Bora, który ma pojemność 600ml. Zmieści się do niego pokaźna porcja zupy lub całe drugie danie. Nigdy więcej kompromisów w wielkości porcji lub brania kilku pudełek z jedzeniem do pracy. Wystarczy jeden duży termos jak Kambukka Bora by zjeść gorący posiłek i najeść się do syta. Kolejną zaletą jest utrzymanie świeżości posiłku, co nie zawsze udaje się innym pojemnikom na jedzenie. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wieczku nie trzeba się już martwić, że buchnie na nas gorąca para przy otwarciu termosu. Otwór odpowietrzający usunie nadmiar gorącego powietrza, po to my byśmy mogli od razu zabrać się za jedzenie.

Obiad w dobrym stylu

Podczas przerwy obiadowej w pracy nie musisz iść do eleganckiej restauracji by zjeść swój posiłek w dobrym stylu. Termosy Kambukka są pięknie wykonane, co daje nam komfort jedzenia w miejscu publicznym bez jakiejkolwiek krępacji. Oczywiście wygląd to nie wszystko liczy się też trwałość wykonania. A w termosach Kambukka jest ona najwyższej, jakości. Bezpieczna dla zdrowia stal nierdzewna 18/8 oraz silikonowy spód gwarantują, że nasze jedzenie jest bezpieczne na każdej powierzchni.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel